Press "Enter" to skip to content

Uyarı

  1. Bu site bilgilendirme amaçlı olup, kripto para, blok zincir teknolojisi ve klasik finans dünyasına dair farkındalık ve bilgi düzeyinin artması amacıyla oluşturulmuştur.
  2. Burada yazılan yorumlar tamamen yazara aittir ve yazarın düşüncesini yansıtmaktadır. Yazar dışındaki kişi ve kurumları bağlamaz. Bu sitedeki yazı ve yorumlar danışmanlık kapsamında değildir.  Buradaki yazı ve yorumlarla yatırım kararı verenler tamamen kendileri risk almış sayılırlar.
  3.  Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
  4. Bütün ürettiğim içerikler, yazılar vb. materyaller herkesin kullanımına açıktır ve kendi içeriklerinizde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.