Skip to content

Islander (ISA) Nedir?

  Islander (ISA), kripto projelerini benzersiz bir şekilde yönetmek ve pazarlamak için NFT’ler tarafından desteklenen, çevrimiçi, kazanmayı öğrenen ve merkezi olmayan bir platformdur. Bu projenin merkezinde, birden fazla amaca hizmet eden yerel token Islander (ISA) bulunur. Avalanche ağı üzerinde faaliyet gösteren platform, proje ve ürünlerin klasik pazarlamadan farklı bir şekilde pazarlanmasına yardım ederek daha fazla kitleye ulaşmlarını sağlamaktadır. Islander üzerinde bulunan farklı adalar ile proje sahiplerinin ve içerik üreticilerinin Islander ile iş birliğine giderek ya da direkt olarak bu adaları satın alabilmektedirler.

  Islander genel anlamı ile birden çok amaca hizmet etmektedir. Bunları şöyle sırayabiliriz;

  • Projelerin gerçek destekçilerden oluşan bir kitleyi keşfetmesine, büyütmesine ve sürdürmesine yardımcı olmak
  • Kilit fikir liderlerine (KOL) birleşik pazarlama güçlerinden yararlanma ve kazanç elde etme fırsatı
  • İçerik oluşturucular için kazanç fırsatları
  • Kullanıcıların çeşitli projelerini yönetmeleri için sezgisel bir araç seti
  • Kripto para ekosistemlerini birbirine bağlayan köprüler

  Kripto dünyasında projelere doğru yatırımcıları ve kullanıcıları çekmek genellikle zor bir süreçtir. Islander ise aktif ve destekleyici kripto projeleri, içerik üreticileri ve bireyleri güçlendiren yenilikçi bir kurumsal pazarlama platformuyla hem proje sahipleri hem de perakende yatırımcılar için bu sorunu çözmeyi hedeflemektedir.

  Islander dünyası Islander, Islander Market ve Islander Longue olmak üzere üç ana bileşenden oluşmaktadır. Bu üç bileşen Islander ekosistemini daha fazla cazip kılmaktadır. Gelecek dönemlerde Islander dünyasını, Islander-verse olarak genişletip birçok alana hizmet etmeyi amaçlamaktadırlar.

  Tokenomics

  Projenin token metriklerine baktığımız zaman detaylı olarak birçok alan için ayrılmış fonlar mevcuttur. Toplam 15 milyar arza sahip olan token, Avalaunch üzerinde gerçekleştireceği IDE için  toplam arzın yaklaşık yüzde 1,33’üne denk gelen 200 milyon token 0.0015 dolar fiyattan satıldı ve toplam 300 bin dolarlık fon toplandı.

  Projenin sitesini buradan inceleyebilirsiniz.

  Projenin Whitepaper’ını bu linkten inceleyebilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *