Skip to content

Enno Wallet Nedir?

  Enno Wallet, Türkiye’de faaliyet gösteren DigiliraPay’in TCMB tarfından yayınlanan yönetmelik ile çalışma alanı kalmayan girişimin kurucusu Serkan Bayar’ın yeni kripto para cüzdan girişimidir. Hong Kong merkezli olarak kurulan Enno Wallet’ın misyonunu Serkan Bayar şöyle açıklıyor; “Misyonumuz, sezgisel bir kripto para cüzdanı oluşturmak ve kripto para sahiplerinin kripto varlıklarının kazanç potansiyelini en üst düzeye çıkarmasını sağlamaktır. Daha iyi bir finansal sistem kurmayı amaçlıyoruz ve buna ‘Ennovation’ adını veriyoruz. Enno Wallet’ı piyasaya sürmeden önce birkaç önemli adımı hayata geçirdik.”

  Enno Wallet klasik DeFi dünyasındaki karmaşıklıkları ortadan kaldırarak daha kolay ve anlaşılır bir ekosistem oluşturmayı hefefleyen bir kripto para cüzdanıdır. Wallet’ın merkesiyetsiz swap özellikleri sayesinde kullanıcıların AMM likitide havuzlarından düşük ağ ücretleri ile direkt cüzdan üzerinden swap yapabilme imkanı tanıyor. Bunların yanı sıra Wallet’ta staking özelliğide bulunuyor. Kullanıcılar elinde bulunan kripto paralarını wallet üzerinden stake edebiliyorlar.

  Bunların yanı sıra Enno Wallet yakın zaman içerisinde Enno Cash’i tanıttı. Kullanılar cüzdan üzerinden kripto para stake ederek ya da direkt olarak launchpade en düşük 0,2 SWOP  stake ederek IDO’ya katılabiliryorlar. Ayrıca Enno Cash Swop.fi ‘nin ilk launchpad projesi olarakta göze çarpıyor.

  Cüzdana şuan BTC, ETH, Waves ve Waves üzerindeki stabil kripto paraların yanı sıra ERC-20 alt yapısına sahip birçok token ve coini yatırabiliyorsunuz. Platform üzerinde şuan güncel getiri oranları ise şöyle; Vires Finance üzerinden USDC’ye anlık yüzde 60, USDT’ye yüzde 61 oranında getiri sağlayabiliyorsunuz. Platform ayrıca Waves altyapısına sahip birçok stabil kripto para içinde staking fırsatı sağlıyor.

  Enno Cash Token Nedir?

  Enno Cash Token, Enno cüzdan uygulamasının yerel kritpo para birimidir. ENNO Cash, Enno Cüzdan’ın bir yönetişim tokenı olarak işlem görmektedir. Aktif Enno Cüzdan kullanıcıları, etkinliklerinin boyutuna ve diğer kullanıcılar tarafından toplam etkinliklerdeki paylarına göre Enno Cash token almaya hak kazanmaktadırlar. Enno Cash token, Enno Cüzdan içerisinde aynı zamanda işlem ücretlerini ödemek içinde kullanılmaktadır. Enno Cash Token toplam 10.000.000 adet arza sahiptir ve Waves blok zinciri üzerinde faaliyet göstermektedir.

  Enno Wallet hakkında daha fazla araştırmak ve sitelerini incelemek isterseniz bu linkten sitelerine ulaşabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *