İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Islander (ISA) Nedir?

Islander, kripto projelerini benzersiz bir şekilde yönetmek ve pazarlamak için NFT’ler tarafından desteklenen, çevrimiçi, kazanmayı öğrenen ve merkezi olmayan bir platformdur. Bu projenin merkezinde, birden fazla amaca hizmet eden yerel token Islander (ISA) bulunur. Avalanche ağı üzerinde faaliyet gösteren platform, proje ve ürünlerin klasik pazarlamadan farklı bir şekilde pazarlanmasına yardım ederek daha fazla kitleye ulaşmlarını sağlamaktadır. Islander üzerinde bulunan farklı adalar ile proje sahiplerinin ve içerik üreticilerinin Islander ile iş birliğine giderek ya da direkt olarak bu adaları satın alabilmektedirler.

Islander genel anlamı ile birden çok amaca hizmet etmektedir. Bunları şöyle sırayabiliriz;

  • Projelerin gerçek destekçilerden oluşan bir kitleyi keşfetmesine, büyütmesine ve sürdürmesine yardımcı olmak
  • Kilit fikir liderlerine (KOL) birleşik pazarlama güçlerinden yararlanma ve kazanç elde etme fırsatı
  • İçerik oluşturucular için kazanç fırsatları
  • Kullanıcıların çeşitli projelerini yönetmeleri için sezgisel bir araç seti
  • Kripto para ekosistemlerini birbirine bağlayan köprüler

Kripto dünyasında projelere doğru yatırımcıları ve kullanıcıları çekmek genellikle zor bir süreçtir. Islander ise aktif ve destekleyici kripto projeleri, içerik üreticileri ve bireyleri güçlendiren yenilikçi bir kurumsal pazarlama platformuyla hem proje sahipleri hem de perakende yatırımcılar için bu sorunu çözmeyi hedeflemektedir.

Islander dünyası Islander, Islander Market ve Islander Longue olmak üzere üç ana bileşenden oluşmaktadır. Bu üç bileşen Islander ekosistemini daha fazla cazip kılmaktadır. Gelecek dönemlerde Islander dünyasını, Islander-verse olarak genişletip birçok alana hizmet etmeyi amaçlamaktadırlar.

Tokenomics

Projenin token metriklerine baktığımız zaman detaylı olarak birçok alan için ayrılmış fonlar mevcuttur. Toplam 15 milyar arza sahip olan token, Avalaunch üzerinde gerçekleştireceği IDE için  toplam arzın yaklaşık yüzde 1,33’üne denk gelen 200 milyon token satışa sunalacak.

Avalaunch üzerinde 2 Ocak 2022 tarihinde 18:00 (TSI) kayıt işlemlerine başlayan Islander IDE’ye kullanıcılar 5 Ocak tarihine kadar kayıt olabilecekler. Avalaunch üzerinden ön satışa katılmak isteyen kullanıcılar alım hakkı elde ettikleri ISA tokenları için hiçbir ücret ödemeyecekler. Islander yerel tokenı ISA 0.0015$ sabit fiyat ile satışa sunulacak olup, tokenların dağıtımının ilk günü hak kazanılan token miktarının yüzde 50’si daha sonrında ise haftalık yüzde 12.5 oranında kilit açılımı ile 4 hafta içerisinde bütün tokenlar temin edilebilecek.

Projenin sitesini buradan inceleyebilirsiniz.

Projenin Whitepaper’ını bu linkten inceleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın